Pro firmy

V životě každé firmy jsou příležitosti, které je lépe uspořádat mimo její sídlo. Školení nebo konferenci pro vás zorganizujeme v našem multifunkčním sále. Zajistíme nejen oběd, ale třeba i snídani nebo coffee breaky.

Chcete oslnit svoje partnery? Přichystáme vám nezapomenutelnou párty v našem Brloh baru. Spousta vytříbených koktejlů a skvělé občerstvení je samozřejmostí.

Teambuilding nebo vánoční večírek můžete uspořádat v některé z našich restaurací. Rádi se kromě jídla a pití postaráme i o hudbu a doprovodný program.

Chcete poděkovat svým zaměstnancům za odvedenou práci, dosažený firemní milník, nebo oslavit důležitý úspěch? Překvapte je obědem, který vám připravíme přímo ve vaší firmě.

Reference od klientů

Večeře pro delegaci z EU

V Brlohu jsme měli možnost strávit příjemný večer s padesátičlennou delegací z pěti partnerských měst Evropské unie. V rámci večeře servírované formou rautu byly přichystány různé druhy uzených mas, hovězí líčka a gratinované brambory, zeleninové saláty a jako sladká tečka výborné schwarzwaldské mini dortíky i malinové a čokoládové kostky. K tomu samozřejmě výborné pivo vlastní výroby restaurace. Celá akce se uskutečnila v salónku, který svým designem s přiznanými trámy, industriálními prvky i v jednom tónu sladěnou květinovou výzdobou naladil příjemnou atmosféru. Personálu velmi děkuji za jejich profesionální přístup k našim i zahraničním hostům, nenucenou nadšenost i přátelskost.

D. Kletečková, referent rozvoje města Mělník

Předčili všechna naše očekávání

Ráda bych touto cestou poděkovala za výborné služby a skvělé jídlo! Rozhodně předčili všechna naše očekávání a ve spojení s vynikajícími pochoutkami to byl zážitek, na který jen tak nezapomeneme. Doporučuji všem, ať už na menší oslavičku či větší event. Já osobně určitě znovu využiji.

Sonča T.

Fotogalerie již proběhlých eventů

Fotka z akce
Fotka z akce
Fotka z akce
Fotka z akce
Fotka z akce

Zajímá vás naše nabídka?

Ozvěte se Veronice na veronika@nemymedved.cz nebo vyplňte poptávkový formulář níže.